Hello Világ!
A Rebel zenekar január 31.-én mutatja be új új klipjét. Rajongók biztosan tudják, többieknek pedig elmondjuk, hogy a Rebel zenekar újra alakult a tagokat illetően! Erről, és az új klipről készítettünk egy rövid interjút amit olvashattok most:
Sziasztok! Az évet új zenekartagokkal indítottátok! Mennyire volt nehéz új embereket találni a csapatban?
Igazából egy hét leforgása alatt összeállt az új csapat. a Geryvel már a Crossholderben is együtt játszottunk, az Andrisnak,a Krisznek, és a Pusinak ismertem az eddigi munkásságát így tudtam, hogy hol kezdjem keresni az új társakat a csapatba..
Mit gondoltok, mennyire lesz könnyű, vagy nehéz most, hogy új emberek játszanak együtt? (Gondolom próbák vannak rendesen) 🙂
Mivel emberileg, és szakmailag rendben van a gárda, így nagyon gördülékenyen mennek a dolgok. Próbálunk, és nagyon jól haladunk a dalokkal. Sőt már van szerkezetkész új dal is.
Új tagok, és akkor már egy klip is jön január 31-én. Mit lehet tudni erről a videó anyagról?
Úgy gondoltuk , hogy egy bemutatkozó image klip mindenképpen célszerű megoldás, hogy az új felállást bemutassuk szélesebb körben, habár a tagok mindegyike ismert a hazai metal berkekben. Igazából nem akartunk semmilyen történetes témába belemenni, mert nem ez volt a célja.
Melyik helyszín ad teret a videónak?
A videót a Crazy Mama Rock Klubban forgattuk, és ezúton is szeretnék köszönetet mondani Horog Jani és Horog Peti barátomnak a helyszín biztosításáért.
Így előre mekkora sikerre számítotok a klipet illetően?
Igazából ezen nem gondolkodtunk, remélem az embereknek tetszeni fog, és szívesen nézik majd.
A kiválasztott dal a Legyen elég. Miért pont ezt a dalt választottátok?
Valahogy erre esett a társaság választása, amúgy a téma amit boncolgat teljesen aktuális.
Mennyire volt nehéz kiválasztani, hogy melyik dal legyen végül amihez készítitek a klipet?
Mindenképpen pörgős nótát javasoltam, és a srácok dobták fel, hogy legyen ez a dal.
Miről szól a klip? Van valami története, vagy a zenekart mutatja be, és az új tagokat?
Amint említettem korábban a dal szövegvilága a mai életünk momentumait boncolgatja politikát, az emberek, és bankok viszonyát, és azt az elégedetlenséget, ami a mai világunkat jellemzi.
Mit terveztek az idei évre? Koncertek csak, vagy lesznek azért új dalok is?
Tele vagyunk tervekkel, reméljük mint a tavalyi évben idén is lesz bőven Rebel buli, és természetesen jönni fog a második lemezünk is az év vége felé. Már elkezdtük az új dalok megírását is a srácokkal, de semmit nem fogunk elkapkodni, cél egy jó kettes album.
Mit üzentek az olvasóknak?
Mindenkinek metalban gazdag új évet kívánunk, sok koncerttel jó zenékkel. Valamint, hogy támogassátok a hazai bandákat, mert vannak az országban tehetséges csapatok akik megérdemlik. A rock Istene legyen veletek.
Baráti üdvözlettel:
Rebel
Klip megjelenés eseménye ITT!
Köszönjük a válaszokat, és sok sikert kívánunk továbbra a zenekarnak!