Már csak pár napig lehet szavazni!!!!
A Haverockerek verseny következő interjúalanyai a H & T Project. A banda magyar-brit összetételű, Londonban alakult, és jazz-rock stílusú. A videóra, amellyel a tehetségkutatóra neveztek, ide kattintva szavazhattok!

Honnan ered a H&T Project név?
A nevünk a két alapító tag kezdőbetűjéből áll össze: Henley és Tamás Project.
Mutassátok be magatok néhány mondatban, mit érdemes tudni rólatok?
Zenekarunk Magyar-Brit összetételű. Főleg jazz – funk és jazz – rock stílusú instrumentális számokat készítünk. Többször hívunk vendégzenészeket is közreműködni a stúdiófelvételeinken. Legutóbb a Jamiroquai zenekar alapító tagja – zeneszerzője – ex dobosa, Nick Van Gelder közreműködött 2 számunkon is.
Mi inspirálja egy-egy zenétek létrejöttét?
Pillanatnyi elmeállapotunk 🙂 és a Funk!
Mik a kedvenc témáitok?
Funk és a jazz.
A lassabb, vagy a pörgősebb számok állnak hozzátok közelebb?
Középgyors és pörgősebb.
Van olyan előadó/zenekar, akit példaképeteknek tekintetek?
Sok van pl Incognito, Brand new Heavies, George Duke, George Benson, stb…
Miben rejlik a zenekarotok egyedisége?
A gazdag hangszerelésben.

Miért éppen a Walking On The Hill című számmal neveztetek?
Jelenleg ennek a számnak van videója. De dolgozunk a többin is.
Mik a terveitek a jövőre nézve?
Folytatjuk a zeneírást és készítést, és próbálunk még több híres, jó zenészt belevonni a projektjeinkbe.
Miért érdemes rátok szavazni a Haverockerek versenyen?
Csak akkor kérünk szavazatokat, ha tényleg tetszik a szám. Nekünk ez egy jó megmérettetés. Éppen ezért nem is reklámozzuk ezt a versenyt baráti körben. Nem kérjük ismerősök szavazatát. Meglátjuk, hogy így meddig jutunk vele.